60. Památné pražské kostelíky 15 litografií

soubor litografií v deskách s vyobrazením pražských kostelíků, seznam s popisem každého vyobrazení
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 35 cm, rámování: volně
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč