60. Pečinka František 1869-1917
olej na kartonu, kolem roku 1910, sig. PD, konzultováno s PhDR. Michaelem Zachařem, rozměr 30x33cm, rámováno 38 x 41 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč