60. Pobřeží
Signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1948
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 54 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč