60. Pospíšil Jan Bohumil (1898-1968)

olej na desce, Praha z Hradčan, sign. PD, zezadu štítek, rozměr 47 x 68 cm, rámováno 65 x 85 cm

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč