61. Cína-Jelínek František 1882 - 1961
olej na kartonu, sig. PD, Chalupa, rozměr 22x29 cm, rámováno 39x32 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč