61. Děti
vyšívaný obraz, signováno vlevo monogramem NF, zaskleno, rámováno
Šířka: 7 cm, výška: 12 cm, rámování: 19 x 15 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč