61. Foltýn František - okruh
okruh F. Foltýna, olej na kartonu, Střechy chalup, nesignováno, rozměr 26x31 cm, rámováno 41x46cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč