61. Nečitelná signatura
akvarel na kartonu, sign. PD nečitelně, rozměr 19x23cm, rám poškozen 33x37cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč