613. Váza, Delft
keramika, malovaný dekor s květinami a geometrické tvary, značeno vespodu
Datace: 19. století
Výška: 26 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč