4. Stará Paříž
Autor: Jaroslava Zabloudilová Solovjevová
(1926 Praha - 2013)
signováno a datováno vpravo dole, dar autorky poslednímu majiteli
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 65 cm, výška: 80 cm, rámování: 88 x 73 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 31.07.2018 19:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč