88. Pán a zvíře
Autor: Radek Pilař
(1931 Písek - 1993 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 48/50
Technika: litografie na kartonu, datace: 1979
Šířka: 14 cm, výška: 14 cm, rámování: 26,5 x 24,5 cm
Konec dražby: 31.07.2018 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč