172. Tajemná
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
papír, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 37,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 05.01.2022 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč