188. Kompozice
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 38 cm, rámování: 61 x 52 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč