Květiny ve váze

Autor: Zdeňka Burgetová
(1934 Rájec-Jestřebí)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1983
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 46 x 35 cm

Konec dražby: 12.12.2018 18:10

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč