Květiny
Autor: Zdeňka Burgetová
(1934 Rájec-Jestřebí)
signováno a datováno tužkou vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1986
Šířka: 12 cm, výška: 22 cm, rámování: 36 x 25 cm
Konec dražby: 14.04.2024 17:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč