82. Letní zahrada
Autor: Karel Chaba
(1925 Sedlec-Prčice - 2009 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 37 cm, rámování: 49 x 39 cm
Konec dražby: 18.06.2019 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč