87. Šitkovská věž
Autor: Karel Chaba
(1925 Sedlec-Prčice - 2009 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 70/150, věnování spolku českých bibliofilů
Technika: lept
Šířka: 19,5 cm, výška: 20 cm, rámování: volně v paspartě
Konec dražby: 07.03.2022 19:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč