62. Čermák Jaroslav - okruh
okruh Jaroslav Čermáka, olej na kartonu, nesignováno, Portrét Černohorce, rozměr 27 x 22 cm, rámováno 33x36cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč