62. Chaloupka - Cesta

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 51 cm, rámování: 62 x 50 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:50 SELČ

Dosažená cena: 2 210 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (12)

částkapříhoz
2 210 Kč18.5.2021 20:45:17 (limit 18.5.2021 20:44:40)
2 210 Kč18.5.2021 20:45:17
1 910 Kč18.5.2021 20:44:40 (limit 18.5.2021 20:44:40)
1 610 Kč18.5.2021 20:43:48
1 310 Kč18.5.2021 20:41:35 (limit 18.5.2021 20:40:40)
1 301 Kč18.5.2021 20:41:35
1 001 Kč18.5.2021 20:40:40 (limit 18.5.2021 20:40:40)
801 Kč18.5.2021 20:39:52
601 Kč18.5.2021 18:13:38
401 Kč12.5.2021 15:57:36
201 Kč2.5.2021 15:47:48
1 Kč7.4.2021 22:03:22