62. Chaloupka - Cesta
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 51 cm, rámování: 62 x 50 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:50 SELČ
Dosažená cena: 2 210 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (12)
částka | příhoz |