62. Dudárek Bohumil (1894-?)
olej na plátně, signováno PD Dudárek Bohumil, Verdun 1925 , rozměr 57,5 x 73,5 cm, rámováno 73,5 x 90 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč