62. Edgar Allan Poe
signováno a datováno spolu s názvem v dolníá části kresby, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tuš, datace: 1981
Šířka: 24 cm, výška: 30 cm, rámování: 52 x 42 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.03.2022 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč