62. Hlinovský Stanislav 1924 - 1994
volný grafický list, Pohled na hrad, signováno PD, datováno 1963
Konec dražby: 30.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 Kč