63. Hais Ivo 1918 - 1996
volný grafický list, ex libris Rudolf Príbyš, signováno PD, 79/150, datováno 1966
Konec dražby: 30.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 Kč