63. Na cestě

Monogramováno a datováno vlevo dole. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1898
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 35 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč