63. Růže ve váze
Monogramováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: tempera, datace: 1973
Šířka: 44 cm, výška: 62 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 06.10.2021 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč