93. Domeček
Autor: Zdeňka Liebscherová - Čechová
(1885 Praha - 1944 Praha)
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 10,5 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 16 x 16 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 19:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč