9. Zátiší s květinami
Autor: Ondřej Coufal
(1979 Pelhřimov)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce, datace: 2007
Šířka: 65 cm, výška: 62 cm, rámování: 76 x 79 cm
Konec dražby: 02.03.2020 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč