64. Dítě s klasy
Značeno vespod podglazurní značkou německé porcelánky. Glazovaný porcelán.
Materiál: porcelán
Výška: 14 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč