64. Dívka v kroji
nesignováno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 34,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč