64. Dudárek Bohumil (1894-?)
olej na plátně, sign. Dudárek Bohumil, Sarajevo 1927, rozměr 73 x 73 cm, rámováno 91 x 91 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč