208. Výkřik
Autor: Karel Laštovka
(1938 Praha - 1986 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 52/100, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 75 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 79 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč