64. Klečka - Akt
signováno a datováno vpravo dole, na kartonu skvrny, zaskleno.
Technika: kresba na kartonu, datace: 1942
Šířka: 32 cm, výška: 49 cm, rámování: 52 x 36 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.01.2019 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč