64. Nečitelná signatura 1947
akvarel na papíře interier, sig. PD pod paspartou, datováno 47, rozměr 30x21,5 cm, pasparta rámováno 52x42 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč