1155. Kytice ve džbánu
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rám
Technika: olej na plátně, datace: 1975
Šířka: 49 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 67 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč