15. Myslivec s jezevčíkem
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, na reversu autorské darování
Technika: kresba na kartonu, datace: 1987
Šířka: 18 cm, výška: 12 cm, rámování: 27 x 36 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč