15. Myslivec s jezevčíkem

Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, na reversu autorské darování
Technika: kresba na kartonu, datace: 1987
Šířka: 18 cm, výška: 12 cm, rámování: 27 x 36 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč