180. Poděbradský zámek
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1992
Šířka: 68,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 61 x 81 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč