292. Pod Královkou
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rám
Technika: kombinovaná technika, datace: 1983
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 51 x 66 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč