Vánoční přání

Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rám, kolorovaná litografie
Technika: litografie, datace: 1989
Šířka: 20 cm, výška: 24 cm, rámování: 51 x 39

Konec dražby: 09.12.2020 22:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč