335. Klaun pro štěstí
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rám, kolorovaná litografie
Technika: litografie, datace: 1993
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: 33 x 106 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč