39. U Lipenců
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1963
Šířka: 47,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 63,5 x 74
Konec dražby: 05.03.2019 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč