47. Pohled na Hradčany
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1990
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 60 x 48 cm
Konec dražby: 21.10.2019 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč