56. Slunečnice ve džbánu
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signován a datováno vpravo dole, rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1972
Šířka: 51 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 65 cm
Konec dražby: 21.10.2019 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč