30. Krajina
Autor: Václav Dlouhý
(1923 Stružinec - 1989 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 5/120, volný list
Technika: litografie, datace: 1983
Šířka: 15 cm, výška: 10,5 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:09 SELČ
Zbývá: 9d 1h 46m 30s
Vyvolávací cena: 500 Kč