128. Les
Autor: Josef Hurt
(1881 Olešnice - 1945 Terezín)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 23 cm, výška: 32 cm, rámování: 35,5 x 26,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč