177. Orloj

Autor: Ivan Sedliský
(1926 Ostrava - 1996 Praha)

signováno vlevo dole, na reversu autorské věnování, rámováno v autorském rámu
Technika: olej na sololitu, datace: 1996
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 65 cm

Odhadní cena: 4 000 - 6 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč