73. Schovej se válko III
Autor: Čermínová Marie Toyen
(1902 Praha - 1980 Paříž, Francie)
list z cyklu devíti kreseb Schovej se válko, vydané nakladatelstvím Fr. Borový, v Praze v roce 1946, signováno a datováno vpravo dole, podle kreseb z roku 1944, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Technika: hlubotisk, materiál: na kartonu, datace: 1946
Šířka: 37,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 47 x 55 cm
Konec dražby: 11.06.2018 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč