Campbell´s
Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)
značeno dole uprostřed
Technika: digitální tisk, datace: 2013
Šířka: 70 cm, výška: 100 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč