66. Děti pasou husy
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25,5 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč