66. Dudárek Bohumil (1894-?)
olej na plátně, sign. PD Dudárek Bohumil, Dubrovník, rozměr 74,5 x 58 rámováno 93,5 x 77 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč