Muž

Autor: Jan Kavan
(1947 Zlín)

lept na kartonu, signováno tužkou uprostřed dole, datováno 82, číslováno 116/200
Technika: lept na kartonu, materiál: karton, datace: 1982
Šířka: 29 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč